Skip to main content

Prezervatyvai ir lubrikantai - kaip rasti tinkamiausią

Prezervatyvai ir lubrikantas yra puikus derinys, nes jūsų saugumas padidėja dėl geresnio slydimo ir mažesnio prezervatyvo pasipriešinimo.

Tačiau net ir be prezervatyvo slidi priemonė paskatins jūsų seksualinį gyvenimą. Ypač esant makšties sausumui, analiniam seksui ir kartu su sekso žaisliukais, tokiais kaip vibratoriai ar masturbatoriai, lubrikantas yra tikra palaima ir padės greitai nuslysti į septintąjį dangų.

Taigi negaiškite daugiau laiko, perskaitykite straipsnį ir sužinokite, koks lubrikantas jums geriausiai tinka ir ko tikrai neturėtumėte naudoti kaip lubrikanto alternatyvos. Čia taip pat sužinosite, kaip tinkamai naudoti lubrikantą.

Kodėl lubrikantas ir prezervatyvai yra puikūs komandos partneriai

Tikriausiai pastebėjote, kad prezervatyvai paprastai būna padengti plonu lubrikanto sluoksniu.

Tam yra rimta priežastis: nepaisant jų patvarumo, prezervatyvai tampa jautresni, jei trinties būna per daug, o blogiausiu atveju jie gali net suplyšti, kai viskas ne taip drėgna.

Tačiau nesijaudinkite, paprastai iki to neprireikia, nes seksas tampa labai nemalonus, jei makštis, išangė ar žaislas yra per sausas.

Tai greitai pastebėsite, nebent po ranka jau turite buteliuką lubrikanto.

Kuris yra geriausias lubrikantas su prezervatyvu?

Kartu su prezervatyvais ypač tinka vandens arba silikono pagrindo lubrikantai, kurie užtikrina geresnę lubrikaciją. Tačiau prieš pirkdami turėtumėte atsakyti į keletą klausimų:

  • Ar lubrikantas patvirtintas naudoti su prezervatyvais? (Ženklinamas užrašu "suderinamas su prezervatyvais" arba "tinka prezervatyvams").
  • Ar jums reikia specialaus lubrikanto, pavyzdžiui, analiniam seksui?
  • Ar planuojate naudoti lubrikantą kaip masažo gelį?
  • Ar norite naudoti lubrikantą kartu su sekso žaislais?
  • Kokie yra jūsų ir jūsų partnerio asmeniniai pageidavimai?

Atsižvelgiant į atsakymus į šiuos klausimus, tam tikri lubrikantai jums tinka labiau, nes kiekvienas lubrikantas turi tam tikrų privalumų ir trūkumų.

Dabar galite tiksliai sužinoti, kokie jie yra, ir tada galėsite išsirinkti jums idealiai tinkantį lubrikantą.

Kokie tepalai yra? Kokie jų privalumai ir trūkumai?

Yra daugybė lubrikantų ir tepalų, kuriuos galite įsigyti internetu arba parduotuvėse. Čia parengėme trumpą apžvalgą su svarbiausiais privalumais ir trūkumais.

Vandens pagrindo lubrikantas - puikiai tinka su prezervatyvais

Vandens pagrindo lubrikantai, pavyzdžiui, " Mister Size" ekologiškas lubrikantas, turi daug privalumų, nes aukštos kokybės lubrikantai paprastai tinka alergiškiems žmonėms, turi labai mažai sudedamųjų dalių, be to, dėl maitinamųjų medžiagų, pavyzdžiui, alavijo, puikiai tinka esant makšties sausumui.

Jie taip pat puikiai tinka, jei norite juos naudoti kartu su sekso žaislais.

Dar vienas didelis privalumas yra tai, kad jie ilgainiui įsigeria į odą, gerai jaučiasi ant odos ir labai lengvai nusiplauna trupučiu vandens.

Atitinkamai jie padeda greitai išsivalyti ir paprastai nepalieka jokių negražių dėmių ant tekstilės, jei kas nors nepavyksta.

Dėl šio privalumo pereiname prie trūkumų:

Kadangi vandens pagrindo lubrikantai įsigeria į odą, jie kartais būna ne tokie veiksmingi ir gali tekti kartkartėmis iš naujo tepti lubrikantą.

Šio tipo lubrikantas taip pat netinka masažams.

Silikono pagrindo lubrikantai - taip pat idealiai tinka prezervatyvams

Silikono pagrindo lubrikantai daugiausia gaminami iš silikono, kurio privalumas tas, kad jie sunkiai įsigeria į odą. Tai reiškia, kad su geliu galite patirti daug malonumo, ypač jei seksu užsiimate ilgai.

Be to, lubrikantai taip pat labai tinka ilgesniems masažams ir paprastai yra gerai toleruojami odos.

Silikono pagrindo lubrikantai ant odos labiau primena masažinius aliejus. Jie nėra tokie slidūs kaip vandens pagrindo produktai.

Atsargūs turėtumėte būti tik tuo atveju, jei į savo mylėjimosi procesą norite įtraukti sekso žaisliukus, nes silikoninis lubrikantas nesuderinamas su iš silikono pagamintais žaisliukais ir gali juos sugadinti.

Kitas trūkumas - jis nenusiplauna taip lengvai, kaip vandens pagrindo lubrikantai, ir gali nudažyti tekstilės gaminius.

Natūralūs lubrikantai su prezervatyvais

Natūralūs lubrikantai, pavyzdžiui, alavijo gelis arba "Nuru" gelis, taip pat gali būti puiki alternatyva silikono ar vandens pagrindo lubrikantams.

Lubrikantai paprastai gausiai prižiūri odą, turi tik keletą sudedamųjų dalių ir taip pat gali būti labai produktyvūs. Be to, jų privalumas tas, kad jie gali visiškai įsigerti į odą ir nepalieka dėmių ant tekstilės.

Tačiau svarbu įsitikinti, kad juose nėra jokių konservantų ar kvapiųjų medžiagų ir kad jie tikrai yra 100 % natūralūs geliai.

Priešingu atveju pojūtis ant odos tinka ne visiems ir jį reikėtų išbandyti. Bet kokie likučiai gali likti ant odos arba lengvai nusiplauti.

Lubrikantas analiniam seksui būtinas

Analinis seksas be lubrikanto yra tarsi rogutės be sniego, iš esmės tai nėra gera idėja. Tai ne tik blogas jausmas ir gali būti skausminga, bet ir gali sukelti sužalojimų bei analinių įtrūkimų.

Štai kodėl itin svarbu pasirinkti tinkamą lubrikantą analiniam seksui. Yra daugybė vandens arba silikono pagrindo lubrikantų, specialiai pagamintų analiniam seksui.

Šie lubrikantai yra tirštesni, lėčiau įsigeria į odą ir taip užtikrina, kad viskas visada būtų slidu ir gražiai slystų.

Beje: analiniam seksui visada rekomenduojame dėvėti tinkamo dydžio prezervatyvą, kad išvengtumėte šlapimo takų, prostatos ir pan. infekcijų. Infekcijas gali sukelti žarnyne esančios bakterijos.

Kitais atžvilgiais privalumai ir trūkumai yra tokie patys, kaip jau rašėme apie gelius.

Aliejaus pagrindo lubrikantai netinka prezervatyvams

Aliejaus pagrindo lubrikantai paprastai netinka naudoti su prezervatyvais. Aliejaus pagrindo lubrikantai prezervatyvų lateksą padaro porėtą, todėl jie greičiau plyšta.

Todėl visada turėtumėte juos laikyti kuo toliau nuo gumyčių.

Ar tinka tepalo alternatyvos?

Be klasikinių lubrikantų gelių, yra ir alternatyvų, kurias daugelis laiko lubrikantų gelio pakaitalais. Čia aptarsime keletą svarbiausių iš jų.

Masažo aliejai arba kūdikių aliejus kaip lubrikanto pakaitalas

Masažo aliejai ar kūdikių aliejus netinka kaip lubrikantai, netinka sausai makščiai ir tikrai nenaudotini kartu su prezervatyvais.

Šie aliejai sutrikdo makšties florą ir latekso prezervatyvus padaro akytus, todėl jų naudoti jokiu būdu nereikėtų.

Vienintelė išimtis - jei masažo gelis yra aiškiai pažymėtas kaip lubrikantas, skirtas naudoti su prezervatyvais.

Valgomojo aliejaus (kokosų aliejaus, alyvuogių aliejaus ir kt.) kaip lubrikantų alternatyvos

Su maistiniais aliejais susiduriame su tomis pačiomis problemomis kaip ir su masažiniais aliejais ar kūdikių aliejumi kaip alternatyva lubrikantui.

Jie tirpdo prezervatyvus ir sutrikdo makšties florą.

Be to, aliejaus likučiai yra terpė daugintis bakterijoms ir grybeliams, kurie vėliau gali sukelti papildomų sveikatos problemų.

Pieno taukai arba vazelinas kaip lubrikanto pakaitalas

Čia taip pat turime jus nuvilti: vazelinas ir pieno riebalai netinka jūsų lytinių organų srityje.

Dėl parafino (naftos) latekso prezervatyvai tampa porėti ir sutrūkinėja, todėl smarkiai sumažėja apsauga.

Tyrimai taip pat parodė, kad įvestas vazelinas padidina bakterinės vaginozės riziką.

Visa kita, ko sudėtyje yra riebalų ar aliejaus

Kūno losjonas, rankų kremas, sviestas ir visa kita, kas turi riebalų ar aliejaus, visada turėtų būti laikoma atokiau nuo prezervatyvų.

Ypač atokiau nuo makšties ir analinės srities, nebent tai būtų specialiai tam skirta.

Kaip teisingai naudoti lubrikantą su prezervatyvu arba be jo

Naudoti lubrikantą yra labai paprasta ir tai daroma vienodai tiek su prezervatyvais, tiek be jų:

Šiek tiek užtepkite ant rankos, varpos, makšties, išangės ar sekso žaisliuko. Tada patepkite juo išorę ir vidų, priklausomai nuo srities, ir galėsite pradėti.

Taip pat galite jį naudoti preliudijos metu, kad sustiprintumėte pojūčius ir papildomai stimuliuotumėte partnerio kūną. Dilgčiojantis masažas taip pat gali jus išjudinti.

Vidinis patarimas: lašelis lubrikanto prezervatyve

Kad vyras pajustų dar geresnį jausmą, tiesiog į prezervatyvą įlašinkite nedidelį lašelį lubrikanto. Tik truputį, kad prezervatyvas išliktų sandarus. Verta.

Išvada - prezervatyvai ir lubrikantas

Lubrikantas yra puiki priemonė, kurios neturėtų trūkti nė viename namų ūkyje, ypač dėl to, kad alternatyvos, tokios kaip kūdikių aliejus, maistinis aliejus ar vazelinas, jam netinka.

Be to, vibratoriai, dildės, masturbatoriai ar analinis seksas be lubrikanto yra ne tik mažiau smagūs, bet ir gali sukelti traumų.

Vandens pagrindo lubrikantai puikiai tinka su prezervatyvais arba be jų ir gali padėti jums ir jūsų partneriui iš tiesų įkaisti.

Tas pats pasakytina ir apie silikono pagrindo lubrikantus, tačiau turite būti atsargūs su sekso žaislais.

Taigi negaiškite laiko veltui ir apsirūpinkite lubrikantais. Lubrikantų galite įsigyti ne tik vaistinėse ir prekybos centruose, bet ir daugelyje internetinių parduotuvių.

Beje, mes, "Mister Size", taip pat siūlome ekologišką lubrikantą, kuris puikiai tinka naudoti su prezervatyvais:

Mister Size Bio Gleitgel

MISTER SIZE organinis lubrikantinis gelis

Atraskite dabar - "Mister Size" vandens pagrindo organinis lubrikantinis gelis puikiai priglunda prie prezervatyvo, kaip ir prezervatyvas prie jūsų.

Mister Size
Daugiau straipsnių

Tinkamas prezervatyvo užsidėjimas - kaip tai padaryti, kad nebūtų erzinantis

Skaitykite dabar

Draugystė+, mišrūs santykiai, atviri santykiai ir poligamija - ką reiškia šiuolaikiniai santykių modeliai?

Skaitykite dabar

Nesvarbu, koks didelis ar mažas - aš myliu savo varpą

Skaitykite dabar